Мазмұнға өту
QazAtlas

Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру

10,2 мың т

+20,0 % · +1,7 мың т 2026 жылғы қаңтар–қыркүйек ішінде · 2025 жылғы сол кезеңге қатысты Бюро национальной статистики Республики Казахстан Жылдық кесте: 11,7 мың т – 2025 жылы

Жамбыл облысы: айлар бойынша мұнай өндіру

Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 2026 жылғы қыркүйек – 1,1 мың т. Бұл 2025 жылғы қыркүйек (1) көрсеткішінен 0,1 мың т (10,0 %) артық. 2026 жылғы қаңтар–қыркүйек 10,2 мың т өндірілді – 2025 жылғы қаңтар–қыркүйек (8,5) көрсеткішінен 1,7 мың т (20,0 %) артық.

Жамбыл облысы: айлар бойынша мұнай өндіру
КезеңӨндіруӨткен жылға
2026 ж. қыркүйек1,1+0,1 · +10,0 %
2026 ж. тамыз1,1+0,1 · +10,0 %
2026 ж. шілде1,1+0,3 · +37,5 %
2026 ж. маусым1,1+0,4 · +57,1 %
2026 ж. мамыр1,1+0,1 · +10,0 %
2026 ж. сәуір1,1+0,1 · +10,0 %
2026 ж. наурыз1,2+0,2 · +20,0 %
2026 ж. ақпан1,1+0,2 · +22,2 %
2026 ж. қаңтар1,3+0,2 · +18,2 %
2025 ж. желтоқсан1,2+0,2 · +20,0 %
2025 ж. қараша1,1+0,1 · +10,0 %
2025 ж. қазан1-0,1 · -9,1 %
2025 ж. қыркүйек10 · 0,0 %

Өзгеріс – өткен жылдың сол айына қатысты. Айлық деректер – Ұлттық статистика бюросының ағымдағы есебі. Олар жылдық қайта есептеу кезінде нақтыланады және жоғарыдағы жылдық қатарды алмастырмайды: жылдық сан басқа кестеден алынады. Бюро айлық деректерді келесі айдың 10-ы шамасында жариялайды; QazAtlas дереккөзді әр түні тексереді.

Дереккөз Дереккөз – Ұлттық статистика бюросының «Производство промышленной продукции в горнодобывающей промышленности (по месяцам, по областям)» кестесі. Импортталды: 2026 ж. 21 қазан, 04:00

Жамбыл облысы: мұнай өндіру динамикасы

2003 → 2025

Меңзерді апарыңыз немесе ← → пернелерін басыңыз – әр жылдың мәні.

Ең бастысы

Жамбыл облысы: жылдар бойынша мұнай өндіру

Жамбыл облысы: жылдар бойынша мұнай өндіру
ЖылӨндіруӨзгеріс
2025 11,7-1,3 · -10,0 %
2024 13-1,2 · -8,5 %
2023 14,20 · 0,0 %
2022 14,20 · 0,0 %
2021 14,2-1 · -6,6 %
2020 15,2-1,7 · -10,1 %
2019 16,9-3,7 · -18,0 %
2017 20,6-0,2 · -1,0 %
2016 20,8+2,3 · +12,4 %
2015 18,5-2,2 · -10,6 %
2014 20,7-1,2 · -5,5 %
2013 21,9+0,6 · +2,8 %
2012 21,3-0,6 · -2,7 %
2011 21,9-2,3 · -9,5 %
2010 24,2-1,8 · -6,9 %
2009 26-0,3 · -1,1 %
2008 26,30 · 0,0 %
2007 26,3+1,6 · +6,5 %
2006 24,7-3,7 · -13,0 %
2005 28,4+8,7 · +44,2 %
2004 19,7+16,7 · +556,7 %
2003 3–

Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 5 және 10 жылда қалай өзгерді

Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 5 және 10 жылда қалай өзгерді
КезеңБолдыБолып отырӨзгеріс
5 жылда 2020 → 202515,211,7-3,5 · -23,0 %
10 жылда 2015 → 202518,511,7-6,8 · -36,8 %

5 жылда (2020–2025) Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 15,2-тен 11,7 мың т-ға дейін төмендеді – 3,5 мың т (23,0 %). Орта есеппен жылына -5,1 %.

10 жылда (2015–2025) Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 18,5-тен 11,7 мың т-ға дейін төмендеді – 6,8 мың т (36,8 %). Орта есеппен жылына -4,5 %.

Бір деректер жиынтығының көрсетілген жылдардағы мәндері салыстырылады; қажетті жылдың деректері болмаса, жол көрсетілмейді.

Жамбыл облысы және Қазақстан

Жамбыл облысы және Қазақстан
НысанМәніҮлесі
Жамбыл облысы11,7–
Қазақстан99 556,60,0 %

Жамбыл облысы үлесі – Қазақстан бойынша мұнай өндіру көлемінің 0,0 %.

Барлық мәндер – бір деректер жиынтығының бір кезеңі бойынша.

Дереккөз және әдістеме

Производство промышленной продукции в Республике Казахстан (1990–2025)

Дереккөз: Бюро национальной статистики Республики Казахстан

Деректер 2025 ж. 31 желтоқсан Импортталды 2026 ж. 29 қазан, 04:00
Бастапқы дереккөзді ашу

Көрсеткіш қалай есептеледі

Сұрақтар мен жауаптар

2026 жылы Жамбыл облысы бойынша қанша мұнай өндіріледі?
2026 жылғы қаңтар–қыркүйек ішінде – 10,2, Ұлттық статистика бюросының деректері бойынша. Бюроның жылдық кестесі бойынша: 2025 жылы – 11,7 мың т.
Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру бір жылда қалай өзгерді?
2025 жылы 2024 жылмен салыстырғанда мұнай өндіру 1,3 мың т немесе 10,0 % төмендеді.
Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 5 жылда қалай өзгерді?
5 жылда (2020–2025) Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 15,2-тен 11,7 мың т-ға дейін төмендеді – 3,5 мың т (23,0 %). Орта есеппен жылына -5,1 %.
Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 10 жылда қалай өзгерді?
10 жылда (2015–2025) Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру 18,5-тен 11,7 мың т-ға дейін төмендеді – 6,8 мың т (36,8 %). Орта есеппен жылына -4,5 %.
Жамбыл облысы мұнай өндіру бойынша қай орында?
мұнай өндіру бойынша Қазақстанның 7 облысы арасында 6-орын.
Жамбыл облысы Қазақстандағы мұнай өндіру көлемінің қандай үлесін береді?
Жамбыл облысы үлесі – Қазақстан бойынша мұнай өндіру көлемінің 0,0 %.
Жамбыл облысы бойынша мұнай өндіру деректері қайдан алынған?
Дереккөз – Бюро национальной статистики Республики Казахстан, «Производство промышленной продукции в Республике Казахстан (1990–2025)» кестесі. QazAtlas файлды толығымен импорттайды (соңғы импорт – 2026 ж. 29 қазан, 04:00) және көшірмесін сақтайды; мәндер қолмен өңделмейді.